Trädgårdsstaty, 1800-talets första hälft

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

70 000-80 000 SEK

TRÄDGÅRDSSTATY, 1800-talets första hälft, beslöjad nymf, skulpterad sandsten, senare postament i svartmålat trä medföljer, statyns höjd 150, total höjd 196 cm, ålderbetingad patina, nagg och avslag

1017

2017-12-12