Sälja
Köpa
Auktioner
Avdelningar
Kalendarium
Kontakt
Våra auktionshus
Stockholm – Nybrogatan 32
Stockholm – Magasin 5
Stockholm – Sickla
Göteborg
Malmö
Helsingborg
Finland – Helsingfors
Tyskland – Hamburg
Tyskland – Köln
Tyskland – Neuss / Düsseldorf
Om Oss
Om oss
Vår historia
Våra specialister
Våra värderingsmän
Nyheter
sv
en
fi
de
sv-fi
Sälja
Köpa
Auktioner
Avdelningar
Kalendarium
Kontakt
Våra auktionshus
Stockholm – Nybrogatan 32
Stockholm – Magasin 5
Stockholm – Sickla
Göteborg
Malmö
Helsingborg
Finland – Helsingfors
Tyskland – Hamburg
Tyskland – Köln
Tyskland – Neuss / Düsseldorf
Om Oss
Om oss
Vår historia
Våra specialister
Våra värderingsmän
Nyheter
sv
en
fi
de
sv-fi
Arkiv
Klassiska - Page 4
→
Nummerordning
Högst bud
Alla kategorier
Internationell konst
Kuriosakabinettet
Mattor och textilier
Möbler och konsthantverk
Orientalisk keramik och konsthantverk
Rysk konst
Silver
Smycken
Svensk konst
Pokal, 1700-tal, Kejserliga glasmanufakturen
Trädgårdsurna, 1800-talets mitt
Parkurnor, 1800-talets tredje kvartal
Parkfontän, 1800-talets tredje kvartal
Fontän, 1800-talets slut
Napoleon memorabilia, 1800-talets första hälft
Läsljusstake, Österrike, 1800-talets första hälft
Ljusstakar, 1800-tal, Second Retour d´Egypte
Ljusstakar, 1800-tal, Grand Tour souvenirer
Statyett, 1700-talets slut, sannolikt Rom
Tazzor, 1800-talets första hälft
Tazza, 1800-tal, Grand Tour souvenir
<
1
2
3
4
5
6
7
8
9
>
Start
Vill du sälja?
Vi värderar dina föremål kostnadsfritt
x