Tazzor, 1800-talets första hälft

Klubbat för:

12000 SEK

Utropspris

8 000-10 000 SEK

TAZZOR, ett par, 1800-talets första hälft, serpentinsten, höjd 17, diameter 25 cm, enstaka nagg

1047

2017-12-12