Arkiv

Speglar - Page 15

Spegel nyrokoko

Spegel nyrokoko

Spegel empire

Spegel empire

Spegel empire

Spegel empire

Gustaviansk spegel

Gustaviansk spegel

Spegel Johan Åkerblad

Spegel Johan Åkerblad

Spegel Karl Johan

Spegel Karl Johan

Väggspegel gustaviansk stil

Väggspegel gustaviansk stil

Väggspegel förgylld

Väggspegel förgylld

Spegel

Spegel

Spegel sengustaviansk

Spegel sengustaviansk

Spegel Karl Johan

Spegel Karl Johan

Spegel rokokostil 1900-tal

Spegel rokokostil 1900-tal