Gustaviansk spegel

Gustaviansk spegel
Gustaviansk spegel

Klubbat för:

18 500 SEK

Utropspris

15 000 SEK

SPEGEL, gustaviansk, Stockholms hallstämpel, förgylld med polerat guld och slagmetall, kvicksilverfolierade glas, 164x64 cm

Dekorskador och lagningar

115377

2011-12-22