Arkiv

Speglar - Page 12

Spegel Karl Johan 1800-tal

Spegel Karl Johan 1800-tal

Bordsspegel rokoko 1700-tal

Bordsspegel rokoko 1700-tal

Psyche

Psyche

Spegel med konsolbord

Spegel med konsolbord

Spegel stockholmsarbete i rokoko

Spegel med konsolbord

Spegel med konsolbord

Spegel

Spegel

Spegel i rokoko förgylld

Spegel i rokoko förgylld

Spegel i nyrokoko förgylld

Spegel i nyrokoko förgylld

Svenskt Tenn spegel

Svenskt Tenn spegel

Spegel Karl Johan

Spegel Karl Johan

Spegel i rokokostil

Spegel i rokokostil