Arkiv

Orientaliskt - Sida 1996

Skulptur skuret trä tidigt 1900-tal

Vas

Vas

Pastejform Kina

Pastejform Kina

Snusflaskor Kina

Snusflaskor Kina

Golvurna Japan 1900-tal

Golvurna Japan 1900-tal

Parurnor

Parurnor

Urna Kina

Urna Kina

Akvarell Kina

Akvarell Kina

Vas Japan

Vas Japan

Vas Kina

Vas Kina

Fiskbassäng porslin Kina

Fiskbassäng porslin Kina

Fat Imari Japan

Fat Imari Japan

Vårt Nyhetsbrev