Skulptur skuret trä tidigt 1900-tal
2021-04-14
902513
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 4 000 SEK |
SKULPTUR, mansfigur med spjut, skuret trä, Kina, tidigt 1900-tal, höjd 50 cm,
Smärre slitage, spjutet med skada/avbrutet