Golvurna Japan 1900-tal
2021-04-17
903106
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 800 SEK |
GOLVURNA, Japan, 1900-tal, porslin, blåvit dekor, höjd ca 76 cm
Skada, lagningar