Akvarell Kina
2021-04-20
903918
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 000 SEK |
AKVARELL, på papper, Kina, 1800-tal, motiv av figurer i sampan, ca 53x25 cm
Skador