Arkiv

Orientaliskt - Sida 1852

Scroll Kina 1800-tal

Scroll Kina 1800-tal

Burk Kina

Burk Kina

Scroll kina

Scroll kina

Rökelsekar Kina cloisonné

Rökelsekar Kina cloisonné

Fåglar i träd akvarell

Fåglar i träd akvarell

Ytterfoder stengods

Ytterfoder stengods

Vas famille rose Jiaqing

Vas famille rose Jiaqing

Väggbonad med kinesiskt motiv av påfåglar

Vaser Meiji (1868-1912)

Vaser Meiji (1868-1912)

Scroll troligen Indien

Scroll troligen Indien

Vas Kina

Vas Kina

Ask

Ask

Vårt Nyhetsbrev