Rökelsekar Kina cloisonné
2014-06-11
252005
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 3 000 SEK |
RÖKELSEKAR, cloisonné, Kina, 1900-tal, förgyllda detaljer, tripod, knopp, hänklar och fötter i form av tempellejon, genombrutet lock med fladdermöss, höjd 20 cm
Slitage, krackeleringar