Fåglar i träd akvarell
2014-06-13
252428
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, omkring 1900, Kina, bärpåskrift och stämplar, fåglar i träd, akvarell på papper, 130x63 cm
Fläckar