Arkiv

Orientaliskt - Sida 1448

A brass censer

A brass censer

Burk med lock Kina

Burk med lock Kina

Skål

Skål

Kalligrafi

Kalligrafi

Skålfat Kina

Skålfat Kina

Ask med fat

Ask med fat

Skulpturer i patinerad brons

Skulpturer i patinerad brons

Skålfat Kina

Skålfat Kina

Skålfat Kina Qianlong

Skålfat Kina Qianlong

Stekfat fat i underglasyrblått 1700-tal

Scroll Ci Shi

Scroll Ci Shi

Akvarell Örn

Akvarell Örn

Vårt Nyhetsbrev