Skålfat Kina Qianlong
2016-02-14
361119
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SKÅLFAT, porslin, Kina, Qianlong, dekor i underglasyrblått, diameter ca 36 cm
Omfattande kantnagg, lagning