Stekfat fat i underglasyrblått 1700-tal
2016-02-19
362338
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 800 SEK |
STEKFAT, FAT, porslin, Kina, 1700-tal, dekor i underglasyrblått, 28,5x20,5 cm
Fatet med omfattande äldre lagningar