Akvarell Örn
2016-03-05
365891
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal), Örn, signatur samt stämpel, akvarell, 48x14 cm, signatur på baksidan