Burk med lock Kina
Valmis
2016-01-08
353047
| Korkein tarjous | 500 SEK |
| Arviointi | 1 500 SEK |
BURK med lock, porslin, Kina, 1900-tal, dekor i emaljfärger, motiv av figurscener och kalligrafi, höjd ca 12 cm
Smärre tillverkningsdefekter, locket med lagning