sv
en
fi
de
Sälja
Köpa
Auktioner
Specialistområden
Kalendarium
Kontakt
Om oss
Nyheter
Sök
Sälja
Köpa
Auktioner
Specialistområden
Kalendarium
Kontakt
Om oss
Nyheter
Sök
Svenska
English
Suomi
Deutsch
Svenska
Arkiv
Konst - Sida 1699
→
Nummerordning
Högst bud
Alla kategorier
Allmoge
Belysning
Böcker/Kartor
Design
Diverse
Etnografica
Fordon
Fotografi
Glas
Guld/Smycken
Instrument
Keramik/Porslin
Klockor/Ur
Konst
Leksaker
Mattor/Textilier
Metall
Nautica/Technica
Nutida
Orientaliskt
Pop/Rock
Selected
Silver
Specialauktion
Speglar
Sportmemorabilia
Stockholmiana
Svenskt Tenn
Tema
Vapen/Medaljer
Vintage Fashion
Herlow-Svensson, skulptur
Tage Hedqvist
Anders Zorn etsning
Pastell efter Rosalba Carriera
Axel Petersson Döderhultarn träskulptur
Elle Klarskov Jörgensen skulptur
Ester Kjerner olja
Sören Christian Bjulf oljemålning
Severin Nilson oljemålning
Salvador Dali etsning med handkolorering
Roland Svensson färglitografi
Roald Hansen oljemålning
<
1695
1696
1697
1698
1699
1700
1701
1702
1703
>
Sälja
Köpa
Slagauktioner
Temaauktioner & Specialauktioner
Specialistområden
Kalendarium
Kontakt
Om oss
Nyheter
Marknad & Press
Ordlista
Arkiv
Personuppgiftspolicy
Visa cookies
Instagram
Facebook
Sälja
Köpa
Slagauktioner
Specialistområden
Kalendarium
Kontakt
Om oss
Nyheter
Marknad & Press
Ordlista
Arkiv
Personuppgiftspolicy
Visa cookies
Instagram
Facebook
Auktionshus
Stockholm – Nybrogatan 32
Stockholm – Magasin 5
Stockholm – Sickla
Göteborg
Malmö
Helsingborg
Hamburg
Helsingfors
Köln
Neuss / Düsseldorf
Vårt Nyhetsbrev