Roald Hansen oljemålning
2015-02-21
294335
| Klubbat belopp | 5 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
ROALD HANSEN (född 1938): Blomsteräng med hus, monogramsignerad R H, olja på duk, 80 x 60 cm, oramad
Oramad