Ester Kjerner olja
2015-03-07
297751
| Klubbat belopp | 5 000 SEK |
| Utropspris | 7 000 SEK |
ESTER KJERNER (1873-1952): Stilleben, signerad och daterad E.Kjerner 1944, olja på duk, 42x48 cm