Tage Hedqvist
2015-03-20
300008
| Klubbat belopp | 5 000 SEK |
| Utropspris | 6 000 SEK |
TAGE HEDQVIST (1909-1997): "Regatta", signerad och daterad Tage Hedqvist 55, blandteknik, 29x51 cm,