Sören Christian Bjulf oljemålning
2015-03-04
297348
| Klubbat belopp | 5 000 SEK |
| Utropspris | 7 000 SEK |
SÖREN CHRISTIAN BJULF (Danmark, 1890-1958), hojebro torg, signerad Bjulf, olja på duk, 98 x 81 cm