Arkiv

Diverse - Sida 764

1115 - Hästens säng med överkast

1062 - Transport- och förvaringsaskar / boxar

Serveringsvagn

Serveringsvagn

Byarum trädgårdsbord

Byarum trädgårdsbord

Brandsläckare

Brandsläckare

Ljusstakar ett par 1700-tal

Ljusstakar ett par 1700-tal

Skulptur

Skulptur

509 - Broderad tavla

509 - Broderad tavla

632 - Möbelbeslag 1800-tal förgyllt

297 - Vaxtavla 1800-tal

297 - Vaxtavla 1800-tal

307 - Drinkutensilier

307 - Drinkutensilier

Jordglob 1900-talets första hälft

Vårt Nyhetsbrev