Ljusstakar ett par 1700-tal
2020-06-16
783139
| Klubbat belopp | 2 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
LJUSSTAKAR, ett par, 1700-tal, mässing, oktagonal fot, höjd ca 15 cm
Åldersslitage