632 - Möbelbeslag 1800-tal förgyllt
2020-08-21
788891
| Klubbat belopp | 2 800 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
MÖBELBESLAG, förgylld metall, föreställande Amorin med kärradragen av två hästar, ca 40x 17 cm
anlupet