Skulptur
2020-06-23
786761
| Klubbat belopp | 2 800 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
SKULPTUR, 17/1800-tal, "Jesus på korset", skuren dekor, bemålad, längd 101 cm
Slitage