Serveringsvagn
2020-06-11
782213
| Klubbat belopp | 2 800 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SERVERINGSVAGN, 1940/50-tal, mässing samt glasskivor, på hjul, höjd ca 65, diamater 50 cm
Bruksslitage