Arkiv

Diverse - Sida 706

Kassakista 1800-tal

Kassakista 1800-tal

Skulptur marmor

Skulptur marmor

Bordsplateau

Bordsplateau

Ljusstakar empirestil

Ljusstakar empirestil

Ljusstakar empirestil

Ljusstakar empirestil

Appliquer Louis XVI-stil

Appliquer Louis XVI-stil

Reseschatull 1800-talets första hälft

Gardinvåder design Josef Frank

Herman Eichburg brons

Herman Eichburg brons

Släde, 1900-talets början

Släde, 1900-talets början

Stigbygelvas Peru

Stigbygelvas Peru

Antikt skålfat från Kashan

Antikt skålfat från Kashan

Vårt Nyhetsbrev