Skulptur marmor
2019-10-26
681164
| Klubbat belopp | 3 000 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SKULPTUR, marmor, föreställande kvinnofigur med krans av vinduvor, total höjd inkl sockel ca 53 cm
PROVENIENS: Stopalo
Smärre nagg