Arkiv

Diverse - Sida 708

Fartygsmodell Djurgården 3

Fartygsmodell Djurgården 3

Fartygsmodell ångfartyget Mariefred

Appliquer 1800-tal

Appliquer 1800-tal

Kandelabrar i nysilver med klassicerande dekor

Ljusstakar empire

Ljusstakar empire

Käpp 1800-tal

Käpp 1800-tal

Märklin lok och vagnar

Märklin lok och vagnar

Kuverttallrikar mässing

Kuverttallrikar mässing

Kastrull Kunglig proveniens

Kastrull Kunglig proveniens

Spegel Frankrike

Spegel Frankrike

Jordglob

Jordglob

Dosa i emalj

Dosa i emalj

Vårt Nyhetsbrev