Arkiv

Diverse - Sida 709

Käppar

Käppar

Glob brons

Glob brons

Kopparmynt fyra daler

Kopparmynt fyra daler

Porträttmedaljong 1800-talets första hälft

Piedestal

Piedestal

Urnor gjutjärn

Urnor gjutjärn

Skulptur Napoleon i parian

Skulptur Napoleon i parian

Bordslampa

Bordslampa

Gardiner Stensöta Svenskt tenn

Tornspira 1800-tal

Tornspira 1800-tal

Ljusstakar empirestil Julspecial

Björn Trägårdh Svenskt Tenn

Björn Trägårdh Svenskt Tenn

Vårt Nyhetsbrev