Herman Eichburg brons
2019-10-26
683974
| Klubbat belopp | 3 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
HERMANN EICHBURG (1900-tal): Mansfigur med flöjt, signerad H Eichburg, brons, sockel i onyx, höjd ca 23,5 cm
PROVENIENS: Stopalo