Arkiv

Diverse - Sida 1462

Ljusstakar Louis XV stil

Ljusstakar Louis XV stil

Paraplyställ

Paraplyställ

Skål 1920-tal

Skål 1920-tal

Grindar smidesjärn

Grindar smidesjärn

Märklin tåganläggning spår Ho

Märklin tåganläggning spår Ho

Väggplåtar barockstil

Väggplåtar barockstil

Brevkniv

Brevkniv

Saltkar och gardinomtag

Saltkar och gardinomtag

Provdockor 1900-talets andra hälft

Skulpturer taxar

Skulpturer taxar

Elefanter ebenholts 1920/30-tal

Kuverttallrikar Stelton Brassware

Vårt Nyhetsbrev