Arkiv

Diverse - Sida 1461

Skrin Tesi

Skrin Tesi

Trädgårdsoffa

Trädgårdsoffa

Trädgårdsbord

Trädgårdsbord

Dockskåps föremål och dockleksaker

Ernst Billgren saltkvarn

Ernst Billgren saltkvarn

Lås 1700-tal smide

Lås 1700-tal smide

Gardiner Josef Frank för Svensk tenn i bomull

Vinställ

Vinställ

Skulptur i form av krokodil skuren i sten

Fartygsratt 1900-tal

Fartygsratt 1900-tal

Kandelabrar 1800-talets andra hälft

Märklin tåganläggning

Märklin tåganläggning

Vårt Nyhetsbrev