Vinställ
2017-04-06
453169
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
VINSTÄLL, 1900-talets senare del, metall, plats för 49 flaskor, höjd ca 120 cm
Visst slitage