Trädgårdsoffa
2017-04-10
452223
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
TRÄDGÅRDSSOFFA, 1900-talets första hälft, gjutjärn, bemålad i svart samt vitt, monderad på träskenor, längd ca 130, sitthöjd ca 45 cm
Senare bemålad, slitage