Skål 1920-tal
2017-04-15
455303
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
SKÅL, 1920-tal, svart sten, bronserad kvinnofigur, höjd ca 35, diameter 30 cm
Smärre nagg, figuren lös