Paraplyställ
2017-04-13
454832
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
PARAPLYSTÄLL, gjutjärn, svart bemålning, på tassar, dekor av lejonmaskaron samt växtornamentik, avtagbar fotinsats, höjd ca 70 cm
Lagningar, slitage