Arkiv

Belysning - Sida 3951

Bordslampa i röd granit

Bordslampa i röd granit

Ljuskrona med prismor

Ljuskrona med prismor

Ljuskrona förgylld

Ljuskrona förgylld

Ljuskrona sengustaviansk

Ljuskrona sengustaviansk

Bordslampa

Bordslampa

Golvlampa i form av studiolampa

Lampkupor 1900-talets mitt

Lampkupor 1900-talets mitt

Asea golvlampa

Asea golvlampa

Bordsarmatur 1800-tal

Bordsarmatur 1800-tal

Grethe Meyer taklampa

Grethe Meyer taklampa

LJuskrona rokokostil

LJuskrona rokokostil

Taklampa CG Hallberg

Taklampa CG Hallberg

Vårt Nyhetsbrev