Lampkupor 1900-talets mitt
2017-10-24
495024
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
LAMPKUPOR, 2 st, slipat glas, dekor av blommor, mässingsfäste, höjd 45 cm, 1900-talets mitt
Smärre nagg, skador