Ljuskrona förgylld
2017-10-23
494646
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 000 SEK |
LJUSKRONA, 1900-talets andra hälft, eklektisk stil, 8-armad, höjd ca 44, diameter 57 cm
Bruksslitage