Bordsarmatur 1800-tal
2017-10-24
495093
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BORDSLAMPA, porslin, 1800-talets senare del, ombyggd moderatorlampa, elektrifierad, höjd ca 52 cm
Visst slitage