Bordslampa
2017-10-24
494928
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BORDSLAMPA, 1900-talets första hälft, brons, trä samt målad plåt, höjd ca 44 cm
Avflagad färg på insidan av skärmen, bruksslitage.