Arkiv

Belysning - Sida 3184

Ljuskrona

Ljuskrona

Golvlampa

Golvlampa

Carl Fagerlund vägglampor

Carl Fagerlund vägglampor

Vägglystrar

Vägglystrar

Taklampa 1910-/20-tal

Taklampa 1910-/20-tal

Bordslampa

Bordslampa

Taklampa

Taklampa

Golvlampa

Golvlampa

Bordslampor ett par

Bordslampor ett par

"Bumling" Anders Pehrson

Ljuskrona rokokostil 1900-tal

Ljuskrona rokokostil 1900-tal

Takarmatur 1900-talets mitt

Takarmatur 1900-talets mitt

Vårt Nyhetsbrev