Vägglystrar
2018-10-26
584738
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
VÄGGLYSTRAR, 1 par, gustaviansk stil, 1900-talets första hälft, förnicklat stål, dekor av urnor och pinjekottar, olikslipade prismor, höjd ca 30 cm
En ljushållare saknas, smärre slitage