Ljuskrona rokokostil 1900-tal
2018-12-17
598432
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
LJUSKRONA, 1900-tal, rokokostil, 5 ljusarmar, stomme i mässing, elektrifierad, höjd ca 74 cm, diameter 50 cm
Lamphölje med skador