Bordslampor ett par
2018-12-17
597685
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
BORDSLAMPOR, 1 par, 1900-tal, mässing, 2 ljuspunkter, höjd ca 82 cm
Skärmar med slitage, märken