Arkiv

Belysning - Sida 2911

Royal Copenhagen bordslampa

Royal Copenhagen bordslampa

Glaskupor omkring 1900

Glaskupor omkring 1900

Ljuskrona rokokostil

Ljuskrona rokokostil

Ljuskrona 1900-tal

Ljuskrona 1900-tal

Takfotogenlampa omkring 1900

Takfotogenlampa omkring 1900

Golvlampa 1900-talets mitt

Golvlampa 1900-talets mitt

Japansk bordslampa

Japansk bordslampa

Bordslampa jugend

Bordslampa jugend

Bouillottelampa

Bouillottelampa

Ljuskrona 1900-tal

Ljuskrona 1900-tal

Bordsfotogenlampa

Bordsfotogenlampa

Randi Bolt taklampa

Randi Bolt taklampa

Vårt Nyhetsbrev