Ljuskrona 1900-tal
2019-10-13
689450
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
LJUSKRONA, 1900-talets andra hälft, stomme i mässing, behängd med olikformade prismor, 4 ljusarmar, höjd 45, diameter 45 cm